Sledujte Stiga poslední novinky na »

Příslušenství Park

no image
Ridery Stiga Park jsou univerzálními stroji, které lze s pomocí přídavných zařízení používat celoročně. Vyplatí se vám myslet dopředu a vybrat si stroj, kterým zvládnete veškerou péči o travní plochy, posbíráte listí, odklidíte sníh, posypete pískem příjezdovou cestu a mnoho dalších prací.

Boční kartáč k zametacímu adaptéru

Je doplňkem k zametacímu adaptéru.

Čelní kartáč

je především určen pro úklid sněhu, listí a pevných drobných nečistot. Je vhodný i pro vymetávání umělých trávníků.


Cepová sekačka

Používá se k sekání přerostlé trávy i s částečným podílem dřevin až do výšky 1 m. Pracovní záběr je 92 cm.


Guma pro sněhovou radlici

Přídavná gumová lišta ke sněhové radlici odhrne sníh dočista a nepoškrábe povrch vjezdů do domů nebo garáží.Kryt čelního kartáče Park

Kryt čelního kartáče chrání obsluhu před prachem a nečistotou.

Motorový sběrač

má vlastní benzínový motor, který pohání sběrací kartáč. Koš má objem 450 l. Je určen do komunálních podmínek.Mulčovač 90

Používá se na sečení vysoké trávy (jedna nebo dvě seče za rok) nebo na sečení dlouho neudržovaných ploch s podílem dřevin do průměru 2 cm. Pracovní záběr mulčovače je 90 cm, výška sečení se nastavuje ve třech stupních od 2,5 cm do 9 cm. Pracovním nástrojem je jeden rotační nůž se sklopnými konci, které zabraňují poškození nože při střetu s kolizním předmětem.

Sběrač trávy a listí 42“

Díky široké škále doplňků pro Ridery Park se stavají společníkem na celý rok. Naplněný zásobník lze snadno vyprázdnit z místa řidiče.Sekací hlava 100 Combi 3

Nová třínožová kombinovaná sekací hlava konstruovaná stejně jako větší profesionální hlavy se záběrem 100 cm. Výška sečení je nastavitelná elektrickým servomotorem v rozmezí 25–85 mm.


Sekací hlava 110 Combi Pro EL

Třínožová sekací hlava se záběrem 110 cm dokonale mulčuje a po vyjmutí mulčovací vložky dokáže i vyhazovat posekanou travní hmotu dozadu. Výsledek sekání je v obou případech vynikající.


Sekací hlava 125 Combi Pro EL

Široká profesionální sekací hlava se záběrem 125 cm s možností kombinace sekacích technologií Multiclip nebo výhoz dozadu.

Sněhová fréza

je výborný zimní doplněk pro stroje Park. Výhozový komín má nastavitelný úhel a délku odhozu sněhu.
Sněhová radlice PARK

Sněhová radlice je nastavitelná ve třech směrech z místa obsluhy a má pracovní záběr 120 cm.

Sněhové řetězy (pár) 16“

jsou doporučeny zejména pro stroje Park s pohonem 2WD při práci na sněhu nebo zledovatělém povrchu.


Sněhové řetězy (pár) 17“

jsou doporučeny zejména pro stroje Park s pohonem 2WD při práci na sněhu nebo zledovatělém povrchu.


Sypač písku

je robustní stroj s pracovním záběrem 100 cm. Posypový válec je poháněn elektromotorem ovládaným z místa obsluhy.Vozík Pro

je výborným pomocníkem pro odvoz trávy, zahradního odpadu, dřeva, stavebních materiálů, apod. Korba vozíku je sklápěcí a má vnitřní rozměry 1 270 x 950 x 300 mm.

Zametací adaptér

Slouží k odstraňování listí, štěrku nebo drobných pevných nečistot z tvrdých povrchů jako je asfalt a beton. Má pracovní záběr 90 cm. Sběrací koš lze vyjmout a vyprázdnit.